All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ 5 meter wide roll artificial grass ] match 12 Products.
5 Meter 4x4 Outdoor Living Artificial Grass
| Yarn Shape: | M |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 8curly + 6straight |
| Gauge:: | 3/8inch |
PE 45MM 40mm 42mm Sport Artificial Grass S Shape Yarn With Curly 3 Colors
| Color: | Three Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 3/4inch |
5m X 3m Diamond Sport Artificial Grass 5mtr Wide Monofilament Around Pool Area
| Color: | Two Green Colors |
|---|---|
| Height: | 60mm |
| Guage: | 3/4inch |
1 2 meter artificial grass manufacturing machine Production Line Back Glue Coating Drying
| Brand: | Green Trip |
|---|---|
| Length: | 4m |
| Material: | Metal,plastic,rolling |
Synthetic Artificial Grass Self Adhesive Joining Tape And Adhesive 150mm Anti Slip
| Material: | Non Woven Fabric |
|---|---|
| Size: | 15cm*5m |
| Feature: | Waterproof |
3m X 3m 20 X 20 30m2 Sport Artificial Grass 8800d S Shape With Stem Anti UV
| Color: | Two Green Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 3/4inch |
Vertical Landscaping Artificial Grass 3m Wide Roll 4m X 5m W Shape 3 Colors Field Green
| Yarn Shape: | W Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
Artificial Synthetic Grass 25mm 3m Wide Olive Green Flat Yarn Cream Yellow 8800d
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch: | 160sticthches |
40mm Artificial Turf Grass 5m Wide 4 Colors 6 Straight 8 Curly Green Belt Wall Base For Vertical Garden
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
1m Wide 40mm Synthetic Grass Roll Green Curly Yarn Avender Flowers Color
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |

