All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial putting green turf ] match 166 Products.
C Shape Synthetic Artificial Grass For Playground 3 8 Inch High 13500 Dtex
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly(chocolate) |
| Gauge:: | 3/8inch |
Field green leisure artificial grass garden decoration, 20mm for golf. only curly yarn,8800d.high density
| Height: | 20mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 250/m |
High Speed Fully Automatic Artificial Grass Making Machine Winder Rolling Machine
| Brand: | Green Trip |
|---|---|
| Color: | Green,blue |
| Matertial: | Metal,plastic |
artificial turf with double PP bottom cloth artificial grass high dtex. turf UV resistant grass,
| Yarn Shape: | Flat Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 12straight+8curly |
| Gauge:: | 3/8inch Or Depends |
37mm 38mm 40mm Landscaping Artificial Grass Flat Monofilament 3 Green Colors 4800 Detx
| Yarn Shape: | Flat Shape With Stem |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 6 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
25mm Rainbow Coloured Sport Artificial Grass Synthetic Lawn Turf Amusement Park Childrens
| Color: | Rainbow Track Lawn |
|---|---|
| Height: | 25mm |
| Guage: | 3/8inch |
Foam Artificial Grass Shock Pad Underlay Anti Static Diamond Shaped Rubber Resin Mixed
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Application: | Football Field |
Four colors 50mm straight+curly, graden decorating,green belt green wall,fence decorating,12000dtex,c shape
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 12 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
1 2 meter artificial grass manufacturing machine Production Line Back Glue Coating Drying
| Brand: | Green Trip |
|---|---|
| Length: | 4m |
| Material: | Metal,plastic,rolling |
Double Sided Artificial Grass Adhesive Tape Non Woven Fabric Based Milky White Release Paper
| Material: | Non Woven Fabric |
|---|---|
| Size: | 5cm*5m |
| Feature: | Waterproof |

