All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial putting green turf ] match 166 Products.
22mm 26mm 27mm 28mm Artificial Grass 1m X 1m 1m X 2m 8800d Landscaping
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch: | 160sticthches |
2m X 4m Olive Green Landscaping Artificial Grass With Curly Yarn Three Colors 8800d
| Yarn Shape: | C Shape With Stem |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
Flat Monofilament Synthetic Artificial Grass Yarn With Stem 8800d PE Plastic
| Yarn Shape: | Flat |
|---|---|
| Fiber Number: | 4 |
| Dtex: | 8800 |
artificial garden grass natural color artificial turf for outside decoration. garden carpet 7000Dtex 25mm 35mm
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
PE 45MM 40mm 42mm Sport Artificial Grass S Shape Yarn With Curly 3 Colors
| Color: | Three Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 3/4inch |
3 Colors 20mm 30mm Artificial Grass Yarn 8800d Field Green Garden Decoration
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| Stitch: | 160stitches/m |
6mm 7mm 8mm Artificial Grass 1x4m 3m X 3m 3m X 5m No SBR For Fence 6600d
| Height: | 10mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 220stitches/m |
Realistic Looking Landscaping Artificial Grass 2 3 4 Meter Wide C Type 4 Color
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6+8 |
| Gauge:: | 3/8inch |
leisure artificial grass garden decoration, 15mm for golf. only curly yarn,8800d.high density
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 310/m |
3m X 5m 3x3 Landscaping Artificial Grass 40mm 45mm 4500d Flat Shape Non Filled
| Yarn Shape: | Flat |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |

