All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial synthetic turf ] match 70 Products.
PE PP Landscaping Artificial Grass For Wall Decoration Outdoor Balcony straight curly yarn
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
20mm Rainbow Artificial Grass 2m X 2m 2m X 3m For Running Track With Stem Curly Yarn
| Color: | Four Colors Ranbow |
|---|---|
| Height: | 20mm |
| Guage: | 3/8inch |
28mm 32mm 35mm Putting Green Artificial Grass Synthetic Lawn Turf 3x3m 3m X 6m
| Height: | 35mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8inch |
| Stitch: | 160/m |
Synthetic Artificial Turf Grass Basketball Court 10mm 6000 Dtex
| Color: | Field Green |
|---|---|
| Yarn Height: | 10mm |
| Guage: | 5/32inch |
15 x 15 12x12 artificial turf grass 35mm 45mm 160 stitches pe monofilament yarn
| Height Of Yarn: | 30mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch Of Grass: | 160sticthches |
PE Monofilament Artificial Grass 10ft X 10ft 30mm For Garden Turf Stem
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| Stitch: | 160stitches/m |
10mm High Density Leisure Lawn Artificial Grass Carpets 6600d Tate Yarn
| High: | 10mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 250stitches/m |
15mm Landscaping Artificial Grass For Golf Putting Green Synthetic Golf Turf
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 250/m |
Flat Monofilament Synthetic Artificial Grass Yarn With Stem 8800d PE Plastic
| Yarn Shape: | Flat |
|---|---|
| Fiber Number: | 4 |
| Dtex: | 8800 |

