All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial grass golf green ] match 59 Products.
Two Green C Shaped Yarn Artificial Grass 5 Metres Wide 7m X 4m
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Number: | 5 |
| Detex: | 7000d |
leisure artificial grass garden decoration, 15mm for golf. only curly yarn,8800d.high density
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 310/m |
13000Dtex Fake Football Grass Soccer Artificial Turf U Shape Yarn Emerald Green Field Green
| Color: | Emerald Green+field Green |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 5/8inch |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| Height: | 10mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 280stitches |
15 x 15 12x12 artificial turf grass 35mm 45mm 160 stitches pe monofilament yarn
| Height Of Yarn: | 30mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch Of Grass: | 160sticthches |
Synthetic Artificial Turf Grass Basketball Court 10mm 6000 Dtex
| Color: | Field Green |
|---|---|
| Yarn Height: | 10mm |
| Guage: | 5/32inch |
Artificial Synthetic Grass 25mm 3m Wide Olive Green Flat Yarn Cream Yellow 8800d
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch: | 160sticthches |
50mm Artificial Turf Grass Lawn 5 Ft X8 Ft
| Grass High: | 50mm |
|---|---|
| Grass Gauge: | 3/8inch |
| Stitched: | 160sticthches/m |
50mm Synthetic Artificial Turf Grass For Sports Soccer Field Two Green PU Back
| Color: | Two Green Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 3/8inch |

