All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial grass golf green ] match 59 Products.
40mm Artificial Turf Grass 5m Wide 4 Colors 6 Straight 8 Curly Green Belt Wall Base For Vertical Garden
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
Outdoor Vertical Garden Artificial Green Panels Artificial Plant Wall Panels
| Name: | Artificial Plants |
|---|---|
| Standard: | 40*60cm 50*50cm |
| Material: | PE,plastic Net |
20m2 Artificial Turf Grass 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m For Kindergarden
| Height: | 20mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 220/m |
10x10 10 X 20 Colored Artificial Turf Grass Running Track 50mm 20mm Red White
| Grass Color: | Three Colors |
|---|---|
| Grass High: | 50mm |
| Guage: | 3/4inch |
S Shaped PP Monofilament Yarn 2 Green Colors Mix 13500 Detex
| Yarn Shape: | S |
|---|---|
| Fiber Number: | 5 |
| Detex: | 13500d |
1m Wide 40mm Synthetic Grass Roll Green Curly Yarn Avender Flowers Color
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
landscaping artificial turf,playground leisure area, wide net yarn with curly yarn.2 colors,field green
| Yarn Shape: | Spine |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
Olive Green C Shape artificial turf yarn 8800d artificial filament yarn With Stem
| Height: | 5-60mm |
|---|---|
| Color: | Customlized |
| Detex: | 8800d |
Cream Yellow C Shape Synthetic Filament Yarn 9500d With Stem
| Height: | 5-60mm |
|---|---|
| Color: | Customlized |
| Detex: | 9500d |
Multifunction artificial grass roll golf grass ,with high density,5000D ,light green
| Height: | 10mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 340/m |

