All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ synthetic artificial grass ] match 79 Products.
50mm Artificial Turf Grass Lawn 5 Ft X8 Ft
| Grass High: | 50mm |
|---|---|
| Grass Gauge: | 3/8inch |
| Stitched: | 160sticthches/m |
Artificial Synthetic Grass 25mm 3m Wide Olive Green Flat Yarn Cream Yellow 8800d
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch: | 160sticthches |
20m2 Artificial Turf Grass 2m X 4m 2m X 5m 2m X 6m For Kindergarden
| Height: | 20mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 220/m |
12mm 13mm 15mm Pile 80 Oz Artificial Turf Grass Football Field Olive Green 2 Colors C Shape Yarn
| Height: | 50mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch: | 200/m |
Grass green and light green football grass 50mm stem yarn,high cluster pulling force,stiffened shredded yarn
| Color: | Three Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 3/4inch |
10000D M Shape 40mm Pile Artificial Grass Summer Looking Four Color
| Yarn Shape: | M |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 8 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
artificial garden grass natural color artificial turf for outside decoration. garden carpet 7000Dtex 25mm 35mm
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
Super soft high-end landscape grass, pet mat lawn, 40mm high, 18900 density
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 12+8 |
| Gauge:: | 3/8 |
Decoration Indoor 7500D Astroturf Landscaping Polyethylene for synthetic leisure grass
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |

