All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ synthetic artificial grass ] match 79 Products.
Flat Monofilament Synthetic Artificial Grass Yarn With Stem 8800d PE Plastic
| Yarn Shape: | Flat |
|---|---|
| Fiber Number: | 4 |
| Dtex: | 8800 |
4m X 8m Synthetic Artificial Grass For Soccer Field Playground Futsal Field 5 Players
| Color: | Two Green Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 5/8inch |
7000D Synthetic Artificial Grass For Gym Leisure Area Playground Kindergarten Floor Fence
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly(chocolate) |
| Gauge:: | 3/8inch |
C Shape Synthetic Artificial Grass For Playground 3 8 Inch High 13500 Dtex
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly(chocolate) |
| Gauge:: | 3/8inch |
Synthetic Artificial Grass Self Adhesive Joining Tape And Adhesive 150mm Anti Slip
| Material: | Non Woven Fabric |
|---|---|
| Size: | 15cm*5m |
| Feature: | Waterproof |
Manual Synthetic Artificial Turf Tools Artificial Grass Glue Fix Tools Needed To Install Artificial Grass
| Color: | RED YELLOW, RED |
|---|---|
| Application: | Glue Box For Artificial Grass |
| Material: | Stell |
Turf Artificial Grass Adhesive Glue To Stick Artificial Grass To Concrete
| Color: | Green |
|---|---|
| Main Raw Material: | POLYURETHANE |
| Weight: | 10kgs + 1kgs |
Curly 8800d Artificial Grass Yarn Light Green With Stem
| Height: | 5-60mm |
|---|---|
| Color: | Customlized |
| Detex: | 8800d |
leisure artificial grass garden decoration, 15mm for golf. only curly yarn,8800d.high density
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 310/m |

