All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial turf landscaping ] match 106 Products.
ECO Friendly Fake Artificial Grass Glue And Tape High Sold Content Good Penetration
| Color: | Light Yellow Viscous Liquid |
|---|---|
| Viscosity: | 55-60 Ku / 30°C |
| Solids Content: | 34%-36% |
Artificial turf for site enclosure, cheap grass, short grass, dsposable grass, 10mm height, 50400density army green
| Yarn Shape: | Mesh Yarn |
|---|---|
| Gauge:: | 3/16 Inch |
| Dtex: | 2200D |
40m2 3x4 4 X 4 Landscaping Artificial Grass For Outdoor Use Patio Pool Area
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 300/m |
Synthetic Artificial Grass Self Adhesive Joining Tape And Adhesive 150mm Anti Slip
| Material: | Non Woven Fabric |
|---|---|
| Size: | 15cm*5m |
| Feature: | Waterproof |
Curly 8800d Artificial Grass Yarn Light Green With Stem
| Height: | 5-60mm |
|---|---|
| Color: | Customlized |
| Detex: | 8800d |
Front Yard Golf Putting Green Artificial Grass On Concrete Decking 10mm 85000 3600d
| Height: | 10mm |
|---|---|
| Gauge: | 5/32 |
| Stitch: | 340/m |
5mtr Wide 5m X 6m Sport Artificial Grass Hockey Fields 30mm 7500d Good Drainage
| Color: | Blue |
|---|---|
| Height: | 30mm |
| Guage: | 3/8inch |
20mm Rainbow Artificial Grass 2m X 2m 2m X 3m For Running Track With Stem Curly Yarn
| Color: | Four Colors Ranbow |
|---|---|
| Height: | 20mm |
| Guage: | 3/8inch |
30mm Flat Artificial Grass Pet Mat Faux Grass Puppy Pads 3 Colors 160 Stitch
| Height: | 30mm |
|---|---|
| Guage: | 3/8 |
| Stitch: | 160 |

