All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial turf landscaping ] match 106 Products.
15mm Landscaping Artificial Grass For Golf Putting Green Synthetic Golf Turf
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/16 |
| Stitch: | 250/m |
PE Monofilament Artificial Grass 10ft X 10ft 30mm For Garden Turf Stem
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| Stitch: | 160stitches/m |
6600d Green Artificial Grass Yarn Flat Pe Monofilament Yarn
| Yarn Shape: | Flat |
|---|---|
| Fiber Number: | 5 |
| Detex: | 6600d |
C Shape Synthetic Artificial Grass For Playground 3 8 Inch High 13500 Dtex
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly(chocolate) |
| Gauge:: | 3/8inch |
Turf Yarn 43mm 38mm Artificial Grass Making Machine PE PP PA Material
| Material: | Metal |
|---|---|
| Application: | Making Yarn Machine |
| Weight: | 2-10t |
37mm 38mm 40mm Landscaping Artificial Grass Flat Monofilament 3 Green Colors 4800 Detx
| Yarn Shape: | Flat Shape With Stem |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 6 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
4m By 4m Landscaping Artificial Grass For Residential Homes
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 12straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
3 Colors 20mm 30mm Artificial Grass Yarn 8800d Field Green Garden Decoration
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauage: | 3/8inch |
| Stitch: | 160stitches/m |
7000D Synthetic Artificial Grass For Gym Leisure Area Playground Kindergarten Floor Fence
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly(chocolate) |
| Gauge:: | 3/8inch |
Thick Landscaping Artificial Grass C Shape Four Colors 7000d C Shape Vertical Grass Wall
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |

