All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial turf landscaping ] match 106 Products.
15 X 15 Leisure Sport Artificial Grass Running Track 30mm Height 3 4 Inch 200 Stitches 7000D
| Color: | Red |
|---|---|
| Height: | 30mm |
| Guage: | 3/8nch |
SGS Red Countrywide Landscaping Artificial Grass C shape with stem for running track
| Yarn Shape: | C |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
multifunctional grass cheap grass for kindergarten, PE material grass primary school, middle school,green color turf
| Color: | Light Dark |
|---|---|
| Height: | 25mm |
| Guage: | 3/8 5/16 Depends |
3 color grass M shape green color turf fibrillate yarn apply to playground,outdoor,graden,fence.
| Shape: | M |
|---|---|
| Fiber: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
3000D curly grass 10mm short grass for fence, cheap lawns, grass, simulation lawns for landscaping
| Yarn Shape: | Curly Yarn Kdk |
|---|---|
| Gauge:: | 3/16 Inch |
| Dtex: | 3000D |
22mm 26mm 27mm 28mm Artificial Grass 1m X 1m 1m X 2m 8800d Landscaping
| Height: | 25mm |
|---|---|
| Gauge: | 3/8 |
| Stitch: | 160sticthches |
3m X 5m 3x3 Landscaping Artificial Grass 40mm 45mm 4500d Flat Shape Non Filled
| Yarn Shape: | Flat |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
PE 45MM 40mm 42mm Sport Artificial Grass S Shape Yarn With Curly 3 Colors
| Color: | Three Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 3/4inch |
Realistic Looking Landscaping Artificial Grass 2 3 4 Meter Wide C Type 4 Color
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6+8 |
| Gauge:: | 3/8inch |
Super soft high-end landscape grass, pet mat lawn, 40mm high, 18900 density
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 12+8 |
| Gauge:: | 3/8 |

