All Products
-
Artificial Turf Grass
-
Landscaping Artificial Grass
-
Sport Artificial Grass
-
Artificial Grass Yarn
-
Artificial Grass Pet Mat
-
Synthetic Rubber Running Track
-
Artificial Grass Glue
-
Artificial Grass Making Machine
-
Artificial Grass Tape
-
Artificial Grass Shock Pad
-
Artificial Turf Tools
-
Artificial Green Panels
-
Fitness Rigs
-
Plastic Masterbatches
-
PVC Vinyl Flooring Planks
-
Artificial Grass Glue(new)
-
Arun PatelYour productivity, service attitude, and sincerity of cooperation all make us very satisfied. We are a trusted partner. -
s***vКлещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные! -
RoseThis mutual cooperation last for about 4 years,and must admit the service they provide is aboved expected. Our cooperation will last for many years.
Keywords [ artificial putting green turf ] match 166 Products.
50mm high grass 13500 DTEX artificial grass for football field
| Color: | Three Colors |
|---|---|
| Height: | 50mm |
| Guage: | 5/8inch |
basketball grass , artificial grass for basketball field. 15mm grass
| Height: | 15mm |
|---|---|
| Guage: | 3/16 Inch |
| Density: | 58800 |
30MM Pile Faux Turf Grass Outdoor For Balcony 4 Colors Spring Look With 6 Straight 8 Curly 12000d
| Yarn Shape: | M Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 6 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
geometric figure artficial grass 4m grass figure turf.
| Yarn Shape: | S Shape |
|---|---|
| Fiber Numbers: | 8 Straight + 8 Curly |
| Gauge:: | 3/8inch |
recyclable synthetic grass cooperated with ture grass net shape artificial grass for gardening wall decoration
| Sport: | Landscape,garden,Other |
|---|---|
| Color: | Green,4tone,field Green/apple Green/white/red,Green/Customized,bi-color |
| Gauge: | Scrobiculate |
synthetic grass cooperated with ture grass net shape artificial grass for gardening
| Sport: | Landscape,garden,Other |
|---|---|
| Color: | Green,4tone,field Green/apple Green/white/red,Green/Customized,bi-color |
| Pile Height: | 35mm,40mm,20~50mm,20mm~60mm,7-60mm Or Customized |
premium artificial grass landscape grass 13000 DTEX artificial turf
| Yarn Shape: | C Shape |
|---|---|
| Gauge:: | 3/8inch |
| Dtex: | 10000D |
premium artificial grass landscape grass 12500 DTEX artificial turf
| Yarn Shape: | S Shape |
|---|---|
| Gauge:: | 3/8inch |
| Dtex: | 12500D |
Artificial turf Grass Making Machine For Making Tufting 4m NSK mechanical drive part 10-35 stitch per 10cm
| Voltage: | 380V, 220/380V, 380V 50HZ 3Phase(Customized), 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Power(w): | 150KW, 78KW, 50-120kw, 228KW, 150KW/100KW |
| Condition: | NEW |
Artificial turf Grass Making Machine For Making Tufting 4m NSK (Pile Height range: 18mm-55mm
| Voltage: | 380V, 220/380V, 380V 50HZ 3Phase(Customized), 220v 380v, 380/220V |
|---|---|
| Power(w): | 150KW, 78KW, 50-120kw, 228KW, 150KW/100KW |
| Condition: | NEW |

